20-21.04. Park Tradycji. VIII edycja Fantastycznego Weekendu

Miejscowość:
Siemianowice Śląskie
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Przed nami ósma edycja Fantastycznego Weekendu w Parku Tradycji. Jest to wydarzenie rodzinne w całości poświęconego grom planszowym oraz szeroko rozumianej fantastyce.

Przez dwa dni w industrialnych przestrzeniach SCK PARKU TRADYCJI będzie można zagrać w gry planszowe – zarówno te prostsze jak i trochę bardziej skomplikowane. Park Tradycji przygotował atrakcje zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, dla początkujących i doświadczonych a nawet dla całych rodzin.

Jak co roku zachęcamy wszystkich do udziału w „Konkursie wiedzy o grach z lekkim przymrużeniem oka”. Próba zmierzenia się z pytaniami (niekoniecznie poważnymi), na pewno sprawdzi Waszą znajomość planszówek, ale przede wszystkim sprawi trochę uśmiechu i poszerzy Waszą wiedzę.

Zapraszamy również do wyjątkowego turnieju. W tej rywalizacji nie ma miejsca na słabość, współczucie czy empatię ze względu na więzy krwi. O nie – to jest turniej, w którym najmniejszy sentyment może kosztować utratę zwycięstwa! Polecamy szczególnie całym rodzinom, gdyż wtedy dopiero widać, kto jest kim. „Pędzące żółwie – to turniej dla całych rodzin.

Po zeszłorocznym sukcesie i dużym zainteresowaniu, ponownie zorganizujemy „ESCAPE ROOM DLA DZIECI”. Pokój zagadek dedykowany jest dla dzieci umiejących czytać i pisać, w wieku do 12 lat.

Pasjonatów zagadek zachęcamy do zmierzenia się z tajemniczą skrzynia szyfrów i łamigłówek. Szukajcie Escapeboxa w pierwszy dzień wydarzenia!

Sława Fantastycznego Weekendu dotarła nawet do zawodników Śląskiej Ligi Neuroshimy Hex. W niedzielę rozegrają oni wielki turniej finałowy rozgrywek podsumowujący ligę sezonu 2023/2024.

Jeżeli Wy – rodzice lubicie grać, a Wasze pociechy chciałby podziałać plastycznie to mamy dla Was rozwiązanie – w sobotę będą „Fantastyczne warsztaty plastyczne”.

Zaprosimy Was również na projekcję filmową oraz do samoobsługowej plenerowej gry planszowej.

Będzie Fantastycznie….jak będziecie na Fantastycznym Weekendzie.

Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny!

park tradycji

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  20
Lokalizacja:

Ul. Elizy Orzeszkowej 12
41-106 Siemianowice Śląskie
Gmina: Siemianowice Śląskie
Powiat: Siemianowice Śląskie


Region turystyczny: 
Śląsk, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Lokalizacja: 
W mieście
Kategoria: 
Wydarzenia

Organizator: 
Siemianowickie Centrum Kultury, Park Tradycji
Siemianowice Śląskie, Elizy Orzeszkowej 12
Data wydarzenia: 
12:00 20/04/2024 - 21:00 21/04/2024
Kontakt:
Telefon: +48 327 652 740

Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Imprezy sportowe, Imprezy turystyczne
Dodaj do planera
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX