Woda to jeden z żywiołów, ale także ważny wątek w nauczaniu przyrody czy chemii. Na Szlaku Zabytków Techniki znajduje się Zabytkowa Stacja Wodociągowa Zawada, proponujemy by wykorzystać jej unikalne i bogate wnętrza do realizacji lekcji poświęconej wodzie. Opracowano dla Państwa scenariusz zajęć, ujmujący założenia programowe obowiązujące w pracy z uczniami ze szkół ponadgimnazajalnych.

Materiał dydaktyczny przygotowany przez panią Janinę Holeksę składa się ze scenariusza lekcji, kart ucznia (zawierających zadania, które pozwalają włączać uczniów w przebieg lekcji) oraz podręcznika dla nauczyciela, który pomorze w sprawnym przygotowaniu się do realizacji lekcji. Autorka scenariusza proponuje wybrane materiały dostępne w Internecie, jako źródło wspierające Państwa przygotowanie do realizacji zajęć.

Zapraszamy do realizacji zajęć według opracowanego scenariusz i z wykorzystaniem przygotowanych materiałów. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z obiektem i ustalenie szczegółów wizyty.

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Pliki do pobrania
Karta ucznia
Scenariusz lekcji
Materiały dla nauczyciela cz.1_a
Materiały dla nauczyciela cz.1_b
Materiały dla nauczyciela cz.2_a