Data dodania:  2021-01-20

Projekt to dla gimnazjalisty słowo – wyzwanie. Proponujemy Państwu scenariusz lekcji, który nie tylko wykorzystuje unikalny cieszyński obiekt, ale także stanowi podstawę do realizacji interdyscyplinarnego projektu uczniowskiego. Lekcja dedykowana Muzeum Drukarstwa w Cieszynie realizuje założenia programowe z zakresu języka polskiego, historii oraz plastyki dla uczniów klas od pierwszej do trzeciej gimnazjum.

Materiał dydaktyczny przygotowany przez panią Annę Morajko składa się ze scenariusza lekcji, kart ucznia (zawierających zadania, które pozwalają włączać uczniów w przebieg lekcji) oraz podręcznika dla nauczyciela, który pomorze w sprawnym przygotowaniu się do realizacji lekcji. Autorka scenariusza proponuje wybrane materiały dostępne w Internecie, jako źródło wspierające Państwa przygotowanie do realizacji zajęć.

Zapraszamy do realizacji zajęć według opracowanego scenariusz i z wykorzystaniem przygotowanych materiałów. Zainteresowanych prosimy o skontaktowanie się z obiektem i ustalenie szczegółów wizyty. 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Pliki do pobrania
Scenariusz lekcji
Materiały dla nauczyciela cz.1
Materiały dla nauczyciela cz.2
Maeriały dla ucznia