Nocne zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych

Data publikacji:
20 Lipiec 2016
Odsłuchaj tekst

Niesamowita atmosfera nocnego Browaru i fascynująca historia, opowiedziana przez niezwykłe postaci ... Kto jeszcze tego nie widział, będzie miała okazję odwiedzić nas w sierpniu. Kto już był - tego zapraszamy serdecznie, by odwiedził nas znów!

Źródło: Muzeum Tyskich Browarów Książęcych

Tyskie Browary Książęce działają nieprzerwanie od czterech wieków. Początek ich dynamicznego rozwoju przypada na przełom XIX / XX wieku i o tych czasach opowiada BROWAR NOCĄ. Czy wiecie, że kiedyś pracownicy mieszkali w browarze? Czy wiecie, co łączy legendarną księżną Daisy z tym miejscem? Czy znacie losy rodziny książąt pszczyńskich? Jesteście ciekawi, jak warzy się piwo? Tego wszystkiego można sie dowiedzieć w czasie sierpniowych nocy w browarze.

Na uczestników nocnej eskapady czeka na zakończenie kufelek świeżego piwa Tyskie 14-dniowe w zabytkowym pubie.

Źródło: Muzeum Tyskich Browarów Książęcych

 

Kiedy odbywa się BROWAR NOCĄ? W piątki i soboty, godz. 20.30, 22.00: 5 i 6 VIII, 12 i 13 VIII, 19 i 20 VIII, 26 i 27 VIII. Bilet: 25 zł.

Bilety do nabycia w recepcji Muzeum Tyskich Browarów Książęcych przy ul. Katowickiej 9 w Tychach. Tel. + 48 32 327 84 30, wycieczki.tyskie@kp.pl, www.tyskiebrowarium.pl. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Liczba miejsc ograniczona. Tylko osoby pełnoletnie!

Patronem medialnym BROWARU NOCĄ jest Polskie Radio Katowice.

 

 

Źródło:  Muzeum Tyskich Browarów Książęcych 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  261
Pogoda
Katowice