Nabór do Jury - XVII Festiwal Śląskie Smaki

Autor:
Agnieszka ŚOT
Data publikacji:
14 Luty 2023
Odsłuchaj tekst

W tym roku najsmaczniejsza impreza w regionie, czyli Festiwal "Śląskie Smaki odbędzie" się 4 czerwca w Jastrzębiu-Zdroju.


Wraz z naborem do konkursu kulinarnego, ruszył nabór do Jury Festiwalu "Śląskie Smaki".

Organizatorzy imprezy poszukują kucharzy, etnografów i nauczycieli zawodu w dziedzinie gastronomii, którzy oceniać będą niezwykłe potrawy uczestników. Co ważne – w Jury jest tylko jedno miejsce dla osoby mogącej wykazać się szczególną znajomością kuchni regionalnej. Co to znaczy? Ktoś, kto brał już udział w konkursach kulinarnych (jako uczestnik lub jako juror) lub należy do Koła Gospodyń Wiejskich, czy innej organizacji zajmującej się m.in. kuchnią regionalną albo posiada np. dorobek wydawniczy w tym zakresie, również może być członkiem Jury konkursu kulinarnego XVII Festiwalu Śląskie Smaki.

Zgłoszenia (kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje, określone w pkt. 4 oraz dane kontaktowe) należy wysyłać do siedziby Śląskiej Organizacji Turystycznej do dn. 15.04.2023 r. (pocztą na adres: Śląska Organizacja Turystyczna, ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice lub mailem na adres: info@slaskiesmaki.pl; kontakt: Agnieszka Czachura-Łach (tel. 32 2072073).


Dokumenty:


1. Regulamin naboru do Jury konkursu kulinarnego
2. Opis idei Festiwalu "Śląskie Smaki"
3. Regulamin konkursu kulinarnego
4. Karta pracy Jury

 

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się!

śląskie smaki

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  172
Pogoda
Katowice