KONKURS // Zaprzyjaźnij się z INDUSTRIADĄ

Autor:
AK
Data publikacji:
11 Marzec 2021
Odsłuchaj tekst

Celem konkursu jest wyłonienie nie więcej niż pięciu "obiektów zaprzyjaźnionych" festiwalu, które dołączą do uczestników święta Szlaku Zabytków Techniki. Przyznanie tytułu „Obiekt zaprzyjaźniony INDUSTRIADY 2021” będzie równoznaczne z udziałem w działaniach promocyjnych święta, jak i uczestnictwem w samym festiwalu, którego finał zaplanowany jest na 11 września 2021 roku.

Zgłoszenia kandydatur w konkursie można dokonywać do 1 kwietnia br. W konkursie mogą brać udział obiekty zlokalizowane na terenie województwa śląskiego. Istotnymi elementami ocenianymi przez komisję konkursową będą kryteria autentyczności, potencjału obiektu oraz walorów historycznych i architektonicznych, a także atrakcyjności programu. Ogłoszenie laureatów konkursu nastąpi 15 kwietnia 2021 r.

"Technika. To Was zaskoczy" to motyw w przewodni tegorocznej INDUSTRIADY. Podczas festiwalowego święta, obiekty Szlaku Zabytków Techniki, odkryją przed miłośnikami dziedzictwa industrialnego nowe, zasakujące oblicze kultury przemysłowej naszego województwa. 

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej, w części PLIKI DO POBRANIA w pdf (pliki do edycji: https://bip.miastozabrze.pl/engine//bip/461/148?o=tp1&e=s|148).

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  65
Pliki do pobrania
Zgłoszenie do konkursu "Obiekt Zaprzyjaźniony"
regulamin_industriada 2021
Pogoda
Katowice