Śląskie skarby znowu taniej

Odsłuchaj tekst
W związku z dużym zainteresowaniem rabatowym pakietem zwiedzania Kopalni GUIDO i Tyskiego Browarium, ponownie uruchamiamy tę formę promocji. Od 1 stycznia do 30 czerwca 2013 roku Zabytkowa Kopalnia Węgla Kamiennego GUIDO w Zabrzu i Tyskie Browarium wprowadzają bilety upoważniające do wzajemnej zniżki. Goście odwiedzający jeden z obiektów otrzymają 25% rabatu na odwiedziny w drugim obiekcie.
Co niepowtarzalnego można zobaczyć w obu obiektach? W GUIDO zjazd górniczą windą (szolą) na poziom 170 i 320m pod ziemią oraz przejazd kolejką podziemną na odcinku 400 metrów z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. To również możliwość odbycia wędrówki górniczymi chodnikami. Natomiast Tyskie Browary Książęce to największy browar w Polsce, który oprócz 400-letniej historii i doskonale zachowanej architektury może pochwalić się najnowocześniejszą technologią.

Tyskie Browarium i ZKWK GUIDO to obiekty kotwiczne Europejskiego Szlaku Dziedzictwa Przemysłowego, współpracujące także w ramach Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

Marka Tyskie należy do portfolio Kompanii Piwowarskiej S.A.

Zwiedzanie obydwu obiektów wymaga wcześniejszej rezerwacji.
Regulamin:

Promocja trwa od 1 stycznia do 30 czerwca 2013 roku.
Promocja obejmuje dwa obiekty turystyczne: Zabytkową Kopalnię Węgla Kamiennego Guido w Zabrzu oraz Tyskie Browarium w Tychach.
Każda osoba, która w okresie obowiązywania promocji nabędzie bilet wstępu do jednego obiektu turystycznego (Tyskie Browarium lub Guido), uprawniona będzie do nabycia biletu wstępu do drugiego obiektu turystycznego z upustem cenowym w wysokości 25% w stosunku do obowiązującego cennika.
Upust, o którym mowa w pkt 3, powinien zostać wykorzystany w terminie miesiąca od daty zakupu biletu. Po upływie tego okresu uprawnienie wygasa.
Upust realizowany będzie wyłącznie na podstawie okazanego biletu wstępu nabytego w drugim obiekcie oraz potwierdzenia daty zakupu biletu (paragon lub bilet, jeśli jest datowany).
Z upustu można skorzystać jednorazowo.
Upust nie dotyczy biletów wstępu na imprezy organizowane przez strony.
Zwiedzanie obu obiektów wymaga wcześniejszej rezerwacji.
Wstęp do Tyskiego Browarium mają tylko osoby pełnoletnie.
Niniejszy regulamin znajduje się w kasie/recepcji obu obiektów oraz na stronach:
W sprawie informacji oraz dokonania rezerwacji zwiedzania prosimy o kontakt z odpowiednimi obiektami:

ZKWK Guido
ul. 3 Maja 93
41-800 Zabrze
tel/fax:+48 32 2714077
tel/fax: +48 32 2714859
www.kopalniaguido.pl

Tyskie Browarium
Ul. Mikołowska 5 (wejście od Katowickiej 9)
43-100 Tychy
tel. 32 327 84 30
e-mail. wycieczki.tyskie@kp.pl
www.tyskiebrowarium.com.pl
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  0
Kategoria: 
Wydarzenia

Data wydarzenia: 
23:00 - 23:00 17/01/2013