INDUrajd 2020

Odsłuchaj tekst

WIRTUALNY INDURAJD 2020

6 grudnia 2020

Miłośnicy rajdów samochodowych przybywajcie!

Wirtualny Indurajd prowadzony będzie jako wydarzenie na profilu Facebooka Szybu Maciej. W związku z powyższym aby wziąd udział w rajdzie należy posiadad konto Facebooku oraz zgłosić chęć uczestnictwa wysyłając maila na adres: kontakt@kopalniasztuki.com lub telefonicznie pod numerem 727 675 787 do 5 grudnia 2020 do godziny 20.00 oraz należy posiadać konto Facebooku.

Wszyscy uczestnicy będą pasażerami wirtualnych samochodów i będą mogli brać czynny udział w zadaniach i konkursach przeprowadzanych w czasie rajdu (można w czasie trwania rajdu zamieniać się miejscami przy komputerze lub telefonie). Zadania będą pokazywały się w odpowiedniej kolejności na profilu FB Szybu Maciej. Z uwagi na to, że rajd będzie wirtualny odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne, w bezpiecznym zaciszu domowym.

Każdy z zarejestrowanych uczestników Indurajdu otrzyma na wskazany adres mailowy voucher do wykorzystania w Bistro Szyb Maciej w Zabrzu przy ulicy Srebrnej 6. Voucher będzie do wykorzystania w ramach usługi cateringowej do 15 km (powyżej 15 km płatny dojazd) lub na miejscu do 30.06.2020r. w terminie bezpiecznym pod względem epidemiologicznym w naszym kraju.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na stronach: www.szybmaciej.plwww.muzeumenergetyki.plwww.muzeumprasy.pl

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  98
Lokalizacja:

Ul. Pszczyna, Zabrze, Łaziska Górne


Region turystyczny: 
Śląsk
Lokalizacja: 
W mieście
Kategoria: 
Wydarzenia

Organizator: 
Szyb Maciej w Zabrzu, Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie
Data wydarzenia: 
06/12/2020
Kontakt:
Telefon komórkowy: +48 727 675 787

Strona internetowa: https://tiny.pl/747wt
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Imprezy turystyczne