INDUrajd 2020

Odsłuchaj tekst
Miłośnicy rajdów samochodowych przybywajcie!
Już 7 listopada 2020 zapraszamy wszystkich na INDURajd przez trzy industrialne krainy!

Co się będzie działo?
Uczestnicy rajdu wyruszą w trasę w kolejności wylosowanego numeru startowego. Trasa będzie prowadzić z Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie przez Szyb Maciej w Zabrzu do Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych. Po drodze załogi będą miały do wykonania zadania, których realizacja zapewniać będzie zdobywanie punktów - kto zbierze ich najwięcej, wygrywa. Przy rozwiązywaniu zadań będzie trzeba wykazać się wiedzą na tematu Szlaku Zabytków Techniki i obowiązujących przepisów drogowych. Na okoliczność INDURajdu każdy z trzech obiektów przygotował moc atrakcji dla uczestników (warsztaty, wykłady, pokazy, fabularyzowane zwiedzanie, zadania sprawnościowe).

REJESTRACJA o godzinie 8:30 w Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie, ul. Piastowska 26.
START o godzinie 8:45 w Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie ul. Piastowska 26- rozpoczęcie konkursowych zadań! Czekają Was niespodziewane zwroty akcji… 

Co należy zrobić?
Zapisać się do dnia 05.11.2020r. do 12.00 pod numerem telefonu: 727 675 787 lub drogą mailową: kontakt@kopalniasztuki.com.
Podać dane kapitana drużyny: imię nazwisko, numer telefonu i nr dokumentu ze zdjęciem (dowód os., paszport, prawo jazdy , leg. szkolna – wymagania aby wejść na teren Muzeum Energetyki) oraz ilość osób w załodze.
Załoga może składać się nie tylko z kierowcy i pilota, ale i pasażerów. Przy czym, w związku z wytycznymi związanymi z koronawirusem COVID-19 w samochodzie mogą jechać tylko i wyłącznie członkowie rodziny lub osoby zamieszkujące razem.
W przypadku gdy osoby w samochodzie nie spełniają ww. warunku muszą obowiązkowo podróżować w maseczkach.
Ponadto wszystkich obowiązywać będzie posiadanie maseczek lub przyłbic i stosowanie przepisów bezpieczeństwa na wypadek COVID-19.
Z uwagi na obecny stan epidemiologiczny w naszym kraju Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu i miejsca lub odwołania wydarzenia nawet na jeden dzień przed planowaną imprezą.
Na bieżąco będziemy informować o ewentualnych zmianach i kontaktować się bezpośrednio z uczestnikami.
Jeżeli lubisz się ścigać a dobra zabawa to Twoje drugie imię to zachęcamy do wzięcia udziału w tym niesamowitym industrialnym projekcie!

Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na stronach: www.szybmaciej.plwww.muzeumenergetyki.plwww.muzeumprasy.pl

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  11
Lokalizacja:

Ul. Pszczyna, Zabrze, Łaziska Górne


Region turystyczny: 
Śląsk
Lokalizacja: 
W mieście
Kategoria: 
Wydarzenia

Organizator: 
Szyb Maciej w Zabrzu, Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, Muzeum Prasy Śląskiej w Pszczynie
Data wydarzenia: 
07/11/2020
Kontakt:
Telefon komórkowy: +48 727 675 787

Strona internetowa: https://tiny.pl/747wt
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Imprezy turystyczne