Centrum Edukacji i Biznesu "Nowe Gliwice" Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

Miejscowość:
Gliwice
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Centrum Edukacji i Biznesu "Nowe Gliwice" Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. to zrewitalizowany kompleks budynków dawnej Kopalni Węgla Kamiennego Gliwice, zlokalizowany w niewielkiej odległości od centrum miasta, w pobliżu węzła Gliwice – Sośnica łączącego autostrady A1 i A4, Drogowej Trasy Średnicowej oraz zjazdu z autostrady A4 na ul. Rybnicka.
To miejsce wyjątkowe, w którym odrestaurowane budynki dawnej kopalni sąsiadują z nowoczesnymi siedzibami firm informatycznych oraz przedsiębiorstw zaawansowanych technologii z takich branż jak: elektrotechnika, energetyka, telekomunikacja aż po lotnictwo. W ramach kompleksu „Nowe Gliwice” dostępne są powierzchnie biurowe oraz tereny inwestycyjne, ale to również idealne miejsce na organizacje dużych konferencji, szkoleń, warsztatów, inicjatyw targowych i wystawienniczych, a także małych spotkań biznesowych i prezentacji.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy:

POWIERZCHNIE BIUROWE - biura o powierzchni od 30 do 417 m2 wyposażone w sieć teleinformatyczna, dedykowaną sieć zasilającą oraz łącze dostępowe do Internetu. Klienci mogą skorzystać ze strzeżonych serwerowni, a we wszystkich pomieszczeniach istnieje możliwość uruchomienia klimatyzacji. Dodatkowo kompleks posiada własne zamykane zaplecze parkingowe dla 600 pojazdów, objęty jest całodobową ochroną i wyposażony w systemy sygnalizacji włamania oraz pożaru.

TERENY INWESTYCYJNE - 4 hektary terenów inwestycyjnych objętych preferencjami podatkowymi dla działalności gospodarczych w branży nowoczesnych technologii. Oferowane działki uzbrojone są w sieć wodociągowo – kanalizacyjną, teleinformatyczną oraz rozdzielone są wewnętrznymi drogami dojazdowymi.

SALE SZKOLENIOWE - 10 przestronnych i komfortowych sal szkoleniowych, które mogą pomieścić od 16 do 70 osób. Wyposażone są w sprzęt umożliwiający przeprowadzenie spotkań z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych- projektor multimedialny, ekran projekcyjny oraz flipczart.

AULE - 5 auli, które mogą pomieścić od 78 do 301 osób. Wszystkie aule są klimatyzowane i wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt typu: projektor multimedialny, ekran projekcyjny, wizualizer, system nagłośnienia, mikrofony przewodowe, mikrofony bezprzewodowe, system wideokonferencyjny, system sterowania urządzeniami, tablice interaktywna, tablet interaktywny, odtwarzacz DVD, nagrywarkę DVD, monitor podglądowy. Ponadto największa Aula Symultaniczna jest wyposażona w cyfrowy system tłumaczeń symultanicznych z odbiornikiem czterokanałowym, z możliwością jednoczesnego tłumaczenia na cztery języki.

POWIERZCHNIE EKSPOZYCYJNO-WYSTAWIENNICZĄ - 235m2 powierzchni, która może zostać w dowolny sposób zaaranżowana w zależności od potrzeb wystawcy. W ramach dostępnego wyposażenia zamontowane są listwy (szyny aluminiowe) umożliwiające zawieszanie eksponatów za pomocą systemu linek stalowych i haczyków, które dodatkowo są efektownie wyeksponowane dzięki oświetleniu metalohalogenkowymi lampkami.

Ośrodek Biznesu Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., budynek starej cechowni, fot.  A. Witwicki

 

Ośrodek Biznesu Górnośląskiej Agencji Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o., fot. Novelty RPAS

 

Centrum Edukacji i Biznesu GAPR sp. z o.o. fot. arch. GAPR

 

Aula Drewniana w Centrum Edukacji i Biznesu GAPR sp. z o.o. fot. arch. GAPR

 

Centrum Edukacji i Biznesu GAPR sp. z o.o. fot. arch. GAPR

 

Centrum Edukacji i Biznesu GAPR sp. z o.o. fot. arch. GAPR

 

Centrum Edukacji i Biznesu GAPR sp. z o.o. fot. arch. GAPR

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  173
Lokalizacja:

Ul. Bojkowska 37
44-100 Gliwice
Gmina: Gliwice
Powiat: Gliwice


Region turystyczny: 
Śląsk, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia
Lokalizacja: 
W mieście

Kontakt:
Telefon: +48 323 393 110
Email: gapr@gapr.pl

Strona internetowa: http://www.gapr.pl

Dostępność Całoroczny
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Pliki dźwiękowe
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Gliwice
0.68 km
Gliwice
0.89 km
Gliwice
1.14 km
Gliwice
1.88 km
Gliwice
2.08 km
Gastronomia w pobliżu
Gliwice
0.87 km
Gliwice
1.14 km
Gliwice
1.14 km
Gliwice
1.32 km
Gliwice
1.64 km