Punkt Informacji Turystycznej w Rudniku

Miejscowość:
Rudnik
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Punkt Informacji Turystycznej oraz Gminne Centrum Informacji w Rudniku mieszczą się w samym centrum miejscowości przy ul. Mickiewicza 2. W punkcie można otrzymać materiały informacyjne na temat atrakcji turystycznych gminy, a także bazy noclegowej i gastronomicznej. Udostępniamy również wydawnictwa i publikacje w formie folderów, przewodników, ulotek i planów gminy. Można także skorzystać z darmowego dostępu do internetu, czy wypożyczyć rowery dla grupy.

Informacji turystycznej udzielają także pracownicy pobliskiego Urzędu Gminy. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej placówki.Ilość gwiazdek: 1

 

Wyświetlenia:  1
Wyświetlenia:  1
Lokalizacja:

Ul. Mickiewicza 2
47-411 Rudnik
Gmina: Rudnik


Region turystyczny: 
Śląsk
Kategoria: 
Informacja turystyczna

Kontakt:
Telefon: +32 410 641 8

Strona internetowa: www.gmina-rudnik.pl

Dostępność Całoroczny
  • poniedziałek - piątek: 9.00 - 15.00

UWAGA KOMUNIKAT!!!

Z uwagi na obowiązującą sytuację ws. sytuacji epidemicznej w Polsce, zmiania się funkcjonowanie punktu informacji turystycznej - punkt jest nieczynny do 15 kwietnia. Z uwagi na dynamicznie rozwijającą się sytuację epidemiologiczną okres zamknięcia może ulec wydłużeniu.

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Trasa narciarska
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Pszów
0.45 km
Wodzisław Śląski
3.84 km
Wodzisław Śląski
5.73 km
Wodzisław Śląski
6.18 km
Gastronomia w pobliżu
Pszów
0.35 km
Pszów
0.63 km
Pszów
0.68 km
Pszów
0.68 km
Wydarzenia w pobliżu
Wodzisław Śląski
2020-09-26
6.16 km
Chłonąć muzykę w pełni, w czystej formie, bez dodatkowych bodźców rozpraszających uwagę, można będzie podczas jedynego w swoim rodzaju „Koncertu w ciemności". To wydarzenie odbędzie się w sobotę, 26 września o godzinie 18:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury w ramach 15. Międzynarodowego Festiwalu im. G. G. Gorczyckiego. W jego organizację włączył się Polski Związek Niewidomych.
Rybnik
2020-11-18
11.57 km
RYJEK to festiwal premier kabaretowych z dwudziestopięcioletnią tradycją. Siłą festiwalu jest jego niepowtarzalna formuła i klimat, który udziela się kabaretom oraz widzom. Rybnicka Jesień Kabaretowa stawia na nowości – w Konkursie Głównym zgłoszone kabarety rywalizują ze sobą w podanych przez organizatorów kategoriach, tworząc do nich premierowe, nigdy wcześniej nie prezentowane skecze.
Racibórz
2020-07-10
14.68 km
Już wkrótce w murach Muzeum w Raciborzu zagości nowa wystawa czasowa pt. "Kajko i Kokosz uczą archeologii" z cyklu Cztery pory roku z satyrą i komiksem.