Archiwum wydarzeń

Zabrze, 21 marca 2017

Już po raz trzeci wydarzenie „Goût de France / Good France” zgromadzi nas w pierwszym dniu wiosny, a więc 21 marca 2017 roku, wokół szefów kuchni na pięciu kontynentach: razem obchodzić będziemy święto francuskiej gastronomii.

więcej >>
Zabrze, 17 marca 2017 - 19 marca 2017

Każdego roku w całej Polsce odbywa się wiele różnych wydarzeń z okazji Dnia Świętego Patryka. W tym roku Bistro Szyb Maciej zaprasza do wspólnego świętowania w dniach 17-19 marca.

więcej >>
Chorzów, 18 marca 2017

Zapraszamy na Muzyczny five o’clock w chorzowskiej Sztygarce, którego bohaterem będzie Big Daddy Wilson - amerykański wokalista bluesowy, na którego koncie znajduje się dwanaście kilkukrotnie nagrodzonych płyt.

więcej >>
Zabrze, 18 marca 2017

Zapraszamy na charytatywny koncert grupy Myslovitz 320 metrów pod ziemią! Koncert organizujemy wspólnie z Fundacją Rodzin Górniczych na rzecz rodzin poszkodowanych w wypadkach górniczych.

więcej >>
Zabrze, 18 marca 2017

Klub Fantastyki "Ruda Mithrilu" wraz z Kopalnią Guido zapraszają na jedyną w swoim rodzaju noc gier planszowych! 24 marca, trzysta dwadzieścia metrów pod ziemią będziemy tworzyć cywilizacje, budować państwa, przeżywać niesamowite przygody, odkrywać starożytne lochy i walczyć o zwycięstwo! Takiej szy...

więcej >>

Kalendarium wydarzeń