Aktualności

Data dodania: 23 maja 2017

Święto Szlaku Zabytków Techniki to doskonały sposób na aktywne i ciekawe spędzanie czasu z całą rodziną. Podczas tego jednego dnia w roku można przeżyć niezapomniane przygody, wysłuchać wielu angażujących historii, dowiedzieć się jak funkcjonował dawny świat, a także aktywnie spędzić czas. Festiwal co roku przygotowuje dużą liczbę wydarzeń specjalnie z myślą o najmłodszych, tak jest również i tym razem.

więcej >>
Data dodania: 23 maja 2017

Tegoroczne święto Szlaku Zabytków Techniki odbędzie się w rytmie maszyn. To właśnie urządzenia: te mniejsze i te ogromne, zawsze pełne energii i ciekawych historii będą nas napędzać w sobotę 10 czerwca. Oto krótki zestaw wydarzeń, które pozwolą zwiedzać w rytmie maszyn przez cały dzień.

więcej >>
Data dodania: 23 maja 2017

Święto Szlaku Zabytków Techniki pozwala nam wybierać z ponad 500 różnych atrakcji. Każdy znajdzie tu coś ciekawego, tym bardziej, że zdecydowana większość wydarzeń jest dostępna bezpłatnie. Warto jednak zwrócić uwagę, że niektóre atrakcje są biletowane (25 wydarzeń), a inne wymagają wcześniejszej rezerwacji, są też takie miejsca, do których dzieci nie wejdą samodzielnie.

więcej >>
Data dodania: 22 maja 2017

INDUSTRIADA to festiwal, który prezentuje autentyczne skarby dziedzictwa kultury przemysłowej, a program i jego atrakcje napędzają maszyny. INDUSTRIADA to równocześnie najlepszy dowód na to, że w takim środowisku doskonale czują się także artyści. Odwiedzajcie postindustrialne przestrzenie i korzystajcie z koncertów, wystaw, spektakli teatralnych, instalacji artystycznych czy widowisk. Szykujcie się na gigantyczną dawkę mądrej rozrywki.

więcej >>
Data dodania: 17 maja 2017

Z miłości do przemysłowych historii i dumy z wyjątkowego organizmu jakim jest Szlak Zabytków Techniki powstała specjalna linia produktów inspirowanych industrialnymi obiektami i ich losami. Każdy INDUfan może z oferty sklepu wybrać wyjątkowe, starannie zaprojektowane i wykonane przedmioty.

więcej >>